XI KONKURS RECYTATORSKI POEZJI MIŁOSNEJ W BIBLIOTECE SZKOLNEJ !

W dniu  06.02.2018r, uczniowie ze Szkoły Podstawowej i Gimnazjum wyłonieni w drodze eliminacji klasowych wzięli udział w XI  konkursie recytatorskim poezji miłosnej pod hasłem: „Miłość jest pełnią życia”, który jak co roku odbył się w bibliotece szkolnej. Cieszył się on dużą popularnością, wzięło w nim udział 30 uczniów. Organizatorami konkursu byli nauczycie: Iwona Kuban, Beata Konarska. Celem konkursu było rozwijanie kompetencji czytelniczych i propagowanie kultury języka polskiego pośród społeczności uczniowskiej Zespołu Placówek Oświatowych w Piekoszowie.

Uczniowie przygotowali wiersze sławnych poetów, których motywem przewodnim była miłość. Występujących, oceniała komisja w składzie: p. Małgorzata Pietrzykowska, p. Irena Podgórska, p. Iwona Kuban. Gościem honorowym była pani Dyrektor Barbara Karyś, która powitała wszystkich zebranych uczestników i rozpoczęła konkurs. Laureatom konkursu zostaną wręczone nagrody podczas obchodów XXVI Tygodnia Kultury Języka Polskiego.

Laureaci konkursu na poziomie klas IV – VI

I miejsce - Karolina Zaród kl. IV c