Wyniki I Wiosennego Turnieju Piłki Nożnej Chłopców Szkół Podstawowych Gminy Piekoszów z dnia 31 marca 2011 r.

W dniu 31 marca 2011 r. w naszej szkole odbył się I WIOSENNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH GMINY PIEKOSZÓW.

Inicjatorem tego turnieju był pan Grzegorz Opara. Nad imprezą czuwali nauczyciele wychowania fizycznego: p. Jacek Zajkowski, p. Marcin Śladkowski, p. Jarosław Haczkiewicz i p. Adam Kwiecień.

Harmonogram turnieju wyglądał następująco:

9.00 – 9.30 Przybycie drużyn na miejsce turnieju

9.30 – 9.50 Omówienie regulaminu rozgrywek i spraw organizacyjnych związanych z turniejem przez trenerów, opiekunów i sędziego

10.00 Uroczyste rozpoczęcie turnieju przez Panią Dyrektor Gimnazjum

10.00 – 12.00 Rozgrywki grupowe

12.15 – 12.45 Obiad na stołówce szkolnej; spotkanie na świetlicy gimnazjum (prezentacja naszej szkoły)

13.00 Mecz o V miejsce

13.25 Mecz o III miejsce

13.50 Mecz o I miejsce

14.30 Uroczyste zakończenie turnieju. Wręczenie pucharów, dyplomów i nagród przez Panią Dyrektor Gimnazjum

Wyniki turnieju  zostały przedstawione w tabeli. Warto również obejrzeć galerię zdjęć z tej sportowej imprezy.

Oprawę fotograficzną zapewnili uczniowie klasy 2 d: Grzegorz Grzela i Bartek Kosiński. Za kamerą stał pan Jacek Zajkowski.

Sprawami organizacyjnymi w trakcie turnieju zajmowali się członkowie Samorządu Uczniowskiego, którego opiekunami są p. Małgorzata Sarbian i p. Paweł Sarbian.

Najlepszym strzelcem okazał się Eryk Polit z SP w Zajączkowie oraz Piotr Zawadzki z SP w Micigoździe.

Najlepszy bramkarzem był Karol Ptak z SP w Zajączkowie.