WYJAZD INTEGRACYJNY DO KUROZWĘK

W piątkowy zimny, ale jednocześnie słoneczny dzień (05.10.12r.) klasy pierwsze wraz z wychowawcami: p. Jadwigą Król, p. Ireną Pogórską, p. Anną Lasotą, p. Mirosławem Leśniakiem i p. Adamem Kwietniem wzięły udział w wyjeździe integracyjnym, zorganizowanym przez opiekunów Samorządu Uczniowskiego p. Pawła Sarbiana i p. Małgorzatę Sarbian. Miejscem docelowym były malowniczo położone Kurozwęki.

Uczniowie mieli możliwość poznania historii tamtejszego pałacu, o której barwnie  opowiadał   przewodnik.  Poza tym uczestniczyli  w atrakcji zwanej  „Safari Bizon”, gdzie podziwiali jedyną w Polsce hodowlę bizonów amerykańskich. Następnie z zaciekawieniem oglądali „Mini Zoo”.

Na zakończenie wszyscy mogli odpocząć przy zorganizowanym grillu.

Wyjazd integracyjny udał się w pełni. Wszyscy wrócili zadowoleni i pełni wrażeń.