WYCIECZKA DO MUZEUM HISTORII KIELC, SZKOŁY JĘZYKOWEJ I KRĘGIELNI

13 lutego 2013 r. uczniowie naszego gimnazjum z klasy 2e i 3d pojechali na wycieczkę do Muzeum Historii Kielc. Młodzież miała możliwość obejrzenia ekspozycji czasowej oraz zapoznała się z historią Kielc. Ponadto przybliżone zostały jej losy Kielecczyzny, że szczególnym uwzględnieniem wydarzeń rozgrywających się w czasie powstań narodowych. Po wizycie w muzeum gimnazjaliści wraz z opiekunami udali się do Szkoły Językowej „Intercollege” na zajęcia warsztatowe z języka niemieckiego, które poprowadzono z wykorzystaniem nowoczesnych środków dydaktycznych. Ostatnim elementem wycieczki był pobyt w kręgielni, mieszczącej się na ostatnim piętrze Galerii Echo.
   Organizatorkami wyjazdu były: p. Karolina Zapała-Ząbek, p. Monika Haczkiewicz i p. Jolanta Laskowska.