WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

Dnia 02.10.2012 roku na terenie naszego Gimnazjum odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. O kadencję w roku szkolnym 2012/2013 ubiegało się 15 kandydatów zgłoszonych przez klasy I – III. Kandydaci oraz ich sztaby zorganizowali  wcześniej kampanię  wyborczą, która dostarczyła wielu emocji. W wyniku głosowania przewodniczącą Rady SU została Paulina Świebodzka z klasy 3b, która uzyskała 98 głosów. Pięciu kolejnych kandydatów, z największą ilością oddanych głosów, weszło w skład SU. Są to uczniowie: Kamil Wijas z klasy 3d, Mirela Stępień z klasy 3a, Weronika Wijas z klasy 2d, Wiktoria Wiejas z klasy 1d, Aleksandra Walczak z klasy 2e.

Gratulujemy zwycięzcom!