ŚWIATOWY DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI I POZDROWIEŃ

21 listopada 2012 roku po raz pierwszy w naszym gimnazjum obchodziliśmy Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. To szczególny czas, aby uwrażliwić ludzi na okazywanie sobie wzajemnej życzliwości i wzbudzić pozytywne emocje. Z tej okazji Samorząd Uczniowski wspólnie z opiekunami: p. Małgorzatą Sarbian, p. Anną Kmiecik, p. Pawłem Sarbianem przygotował wiele atrakcji. Po pierwsze, aby rozweselić pochmurne listopadowe dni, uczniowie przybyli dzisiaj do szkoły ubrani w żółte stroje. Poza tym przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego rozdawali młodzieży oraz nauczycielom cukierki i plakietki zachęcające do bycia życzliwym. Korytarze szkolne zostały przyozdobione w plakaty, które wcześniej przygotowali  nasi uczniowie. Dużym zainteresowaniem cieszyła się Poczta Serdecznych Pozdrowień. Wszyscy chętni mogli przesłać pełne życzliwości słowa skierowane do kolegów, koleżanek i nauczycieli, które następnie zostały wyeksponowane przy świetlicy szkolnej.