UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2010/2011

22 czerwca 2011 r. miało miejsce  wyczekiwane od dawna zakończenie roku szkolnego 2010/2011. Uroczystość poprowadzili  oczywiście Dyrektorzy  szkoły: p.  Mirosław Leśniak oraz  p. Barbara Karyś.

Ważnym  momentem  imprezy  było przekazanie pocztu sztandarowego przez uczniów klas III w ręce młodszych gimnazjalistów.

Po uroczystej przemowie dyrektora nastąpiło wręczenie nagród książkowych dla prymusów klasowych – osób z najwyższą średnią oraz reprezentujących  swoją klasę w konkursach i imprezach szkolnych. Nagrodę książkową otrzymała także Magdalena Dąbek z klasy III c – Uczeń Roku 2010/2011.

Na zakończenie uczniowie otrzymali życzenia udanego wypoczynku i bezpiecznych wakacji. Następnie każda klasa udała się ze swym wychowawcą do swojej sali po odbiór świadectw i nagród książkowych.

O godz. 9.00 odbyła się w pobliskim kościele uroczysta Msza święta  w intencji wszystkich uczniów i nauczycieli.