UCZNIOWIE RODZICOM

19 czerwca 2012 r. w naszym gimnazjum odbyła się już po raz dziesiąty uroczystość pt. „Uczniowie Rodzicom”. Za jej przygotowanie podziękowania należą się: p. Irenie Podgórskiej, p. Grażynie Wronie, p. Iwonie Kuban. O oprawę plastyczną zadbała p. J. Janowska – Jung. Poczęstunek dla gości przygotowała p. Małgorzata Pietrzykowska – kierownik świetlicy i stołówki szkolnej.

Celem spotkania, które na stałe wpisało się w kalendarz imprez szkolnych było:

– podsumowanie pracy młodzieży i nauczycieli w roku szkolnym 2011/2012,

– wręczenie przez Panią Dyrektor Barbarę Karyś listów gratulacyjnych rodzicom wyróżnionych uczniów,

– zapoznanie rodziców z dorobkiem szkoły (gimnazjaliści zaprezentowali fragmenty z wybranych uroczystości szkolnych oraz odebrali dyplomy i nagrody zdobyte w konkursie poświęconym patronowi szkoły).

Uroczystość poprowadzili uczniowie kl. II d: Olga Dąbek i Adrian Łukasik. O oprawę muzyczną zadbały uczennice naszego gimnazjum: Sandra Skalmierska (kl. II d), Marta Zapała (kl. III a) i Patrycja Stoga (kl. II b), które swoimi występami wokalnymi zachwyciły zaproszonych gości. Oprawą fotograficzną zajęli się uczniowie klasy III d: Grzegorz Grzela i Bartłomiej Kosiński.

Po części oficjalnej i prezentacjach wyróżnionych uczniów zaproszeni rodzice, dyrekcja szkoły, nauczyciele i sami gimnazjaliści spotkali się na wspólnym poczęstunku, przygotowanym przez kierownika i pracowników stołówki.

Organizatorzy uroczystości dziękują wszystkim nauczycielom, którzy aktywnie włączyli się w przygotowanie imprezy, a szczególnie: p. Małgorzacie Pietrzykowskiej – za pyszny poczęstunek, p. Grzegorzowi Kumańskiemu – za pomoc w przygotowaniu oprawy muzycznej, p. Barbarze Sarek – za przygotowanie zaproszeń dla rodziców i p. Magdalenie Banaś – za pomoc w przygotowaniu dekoracji. Dziękujemy oczywiście samym uczniom, którzy z dumą reprezentowali szkołę podczas tej pięknej uroczystości.