Turniej Piłki Ręcznej chłopców i dziewcząt w Wolicy

28 lutego 2017 r. reprezentacja naszej szkoły uczestniczyła w V Walentynkowym Turnieju Piłki Ręcznej chłopców i dziewcząt w Wolicy. Dziewczęta naszej szkoły debiutowały w rozgrywkach piłki ręcznej. Dzielnie walczyły na boisku : Nowak Sylwia, Ciołak Martyna, Pinda Agnieszka, Lis Maja, Szafarczyk Oliwia, Pacak Nikola, Słowińska Wiktoria, Świercz Emilia, Wojtasińska Natalia i Wijas Zuzanna. W klasyfikacji końcowej zajęły IV miejsce. Chłopcy w składzie : Moćko Michał, Szcześniak Tomasz , Szwarc Igor, Majcher Jakub, Marszałek Dawid, Kryczka Jakub, Milewski Tomasz, Kardynał Wojciech, Sadowski Patryk i Sornat Kacper wywalczyli II miejsce, pokonując Gimnazjum w Ćmińsku i Jędrzejowie oraz remisując z Wolicą i Chęcinami. Tomasz Szcześniak został wyróżniony jako najlepszy zawodnik Turnieju. W zawodach uczestniczyły reprezentacje chłopców i dziewcząt z Gimnazjów w Wolicy, Chęcinach, Ćmińsku, Jędrzejowie i Piekoszowie. Gratulacje za sukcesy, zaangażowanie i wolę walki sportowej. Opiekę pomagała sprawować p. Dorota Pawłowska.

Jacek Zajkowski