TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW O PUCHAR DYREKTORA ZESPOŁU PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W PIEKOSZOWIE

CEL  TURNIEJU:

• popularyzacja gry w piłkę nożną wśród uczniów gimnazjum - jako jednej z form aktywnego spędzania wolnego czasu,
  • integracja szkół gimnazjalnych naszej gminy,
  • oraz wymiana doświadczeń przez nauczycieli wychowania fizycznego
  • wyłonienie zwycięzcy turnieju w śród dziewcząt i chłopców,
  • zapoczątkowanie tradycji corocznego rozgrywania takiego turnieju organizowanego w  Zespole Placówek Oświatowych w Piekoszowie.

UCZESTNICTWO:

W turnieju uczestniczą drużyny kategorii dziewcząt i chłopców – rocznik 1997 i młodsi, uczący się w gimnazjach gminy Piekoszów. Każda drużyna powinna posiadać imienną listę zawodników potwierdzoną przez dyrektora szkoły. Każdy uczestnik powinien posiadać aktualną legitymację szkolną, badania lekarskie lub zgodę rodziców (opiekuna prawnego) na udział w zawodach.

TERMIN I MIEJSCE ROZGRYWEK:

Turniej odbędzie się 15 marca (piątek) 2013 r. o godzinie 9.00 w hali sportowej Zespołu Placówek Oświatowych w Piekoszowie.

NAGRODY:

Za zajęcie I, II i III miejsca przewidziane są puchary, dyplomy, a dla najlepszych drużyn nagrody rzeczowe. Wśród zawodników wyłoniony zostanie najlepszy strzelec turnieju i bramkarz.

Dla każdego uczestnika przewidziany jest ciepły posiłek oraz woda mineralna.

HARMONOGRAM  TURNIEJU

ZAPRASZAMY!!!

Wszelkich informacji dotyczących turnieju udzielają:

Grzegorz Opara – 697-414-232 – nauczyciel WF

Marcin Śladkowski – 665-849-499 – nauczyciel WF