Scyzoryki zbierają dla Afryki

Odpowiadając na apel podróżnika -Pana Jacka Słowaka wolontariusze  naszej szkoły (przy dużym wsparciu swoich rodziców) zebrali pokaźną ilość potrzebnych rzeczy dla afrykańskich przyjaciół. Wiele przyborów szkolnych, zabawek, gier planszowych, bloków rysunkowych, plecaków, a nawet letniej odzieży trafi jeszcze w grudniu do kolegów z Benimu i Togo.

Wolontariusze w taki oto  praktyczny sposób chcieli wyrazić swoim młodszym kolegom i koleżankom z Afryki przyjazne pozdrowienie.

Wolontariusze w grudniu wzięli udział w akcji: Wyślij kartkę do hospicjum. Do przedsięwzięcia włączyli się również chętnie uczniowie klas VII. Uczniowie wykonali kartki świąteczne z życzeniami bożonarodzeniowymi i podarują je osobiście podopiecznym hospicjum w Kielcach.