Przedstawiciele Szkolnego Koła Wolontariatu odwiedzili kieleckie hospicjum

Tuż przed Świętami Wielkanocnymi przedstawiciele Szkolnego Koła Wolontariatu odwiedzili kieleckie hospicjum im.św.Matki Teresy z Kalkuty przy ul. Mieszka I w Kielcach. To cudowne miejsce, pełne ciepła i życzliwych ludzi. Wolontariusze przynieśli ze sobą własnoręcznie wykonane kartki świąteczne. Nie obyło się bez rozmów z mieszkańcami hospicjum...Czas upłynął szybko, a wrażenia
i doświadczenia ze spotkania pozostaną na długo. Nasze życzenia wielkanocne to malutki dar serca dla przebywających w hospicjum ludzi chorych i bardzo cierpiących.
Opiekunowie Koła Wolontariatu: p. Agnieszka Miśkiewicz i p. Monika Haczkiewicz dziękują Każdej i Każdemu z Was, kto wykonał kartkę świąteczną i tym samym podarował odrobinę miłości i ciepła potrzebującym.
Nasi wolontariusze już w maju wezmą udział w kampanii POLA NADZIEI. Dzięki tej inicjatywie zbierać będziemy środki na działalność hospicjum.