PÓŁFINAŁY POWIATOWE W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT

W dniu 18.02.2013 roku uczennice naszego gimnazjum, pod opieką trenerki p. Justyny Rauner, pojechały do ZPO w Nowinach na półfinały powiatowe w piłce siatkowej dziewcząt.
Po zapoznaniu się z regulaminem rozgrywek i po przypomnieniu przepisów BHP, rozpoczęto zawody sportowe. W pierwszym meczu drużyna naszej szkoły zmierzyła się z reprezentacją ZSO Chęciny. Mimo ogromnego zaangażowania, trudu i zapału zakończył się on przegranymi 2 setami, dla gimnazjalistek z Piekoszowa.
Kolejny mecz rozegrano między naszą drużyną, a zespołem z Gimnazjum w Nowinach. Po trudnym pierwszym i niestety przegranym secie, gimnazjalistki z Piekoszowa zremisowały w drugim, po czym ostatecznie odniosły zwycięstwo w ,,timebreaku”.
Ostatni mecz, który odbył się na zawodach sportowych, przyniósł uczennicom z naszej szkoły zwycięstwo. W klasyfikacji ogólnej drużyna Gimnazjum nr 1 w Piekoszowie zajęła 2 miejsce, a tym samym uzyskała prawo udziału w powiatowych zawodach piłki siatkowej dziewcząt w Zagnańsku.

W składzie piekoszowskiej drużyny zagrały:
Patrycja Stoga - kapitan
Katarzyna Kozieł
Weronika Polit
Anna Wojtasińska
Paulina Świebodzka
Anna Gałowska
Agnieszka Sztandera
Karolina Piotrowska.

Wyniki meczów przedstawiały się następująco:
                       Chęciny – Piekoszów
                        Nowiny – Piekoszów