PODSUMOWANIE KONKURSÓW INFORMATYCZNYCH

Podsumowanie "Szkolnego konkursu informatycznego na plakat i prezentację multimedialną o bezpiecznym Internecie"

"Szkolny konkurs informatyczny na plakat o bezpiecznym Internecie" skierowany był do uczniów klas I-III gimnazjum. Termin oddania prac konkursowych zakończył się w dniu 28 lutego 2013 r. Zadaniem uczestnika konkursu było samodzielne wykonanie pracy o formacie B1 do A0 zgodnego z tematem. Plakat miał zawierać tekst lub hasło i elementy graficzne. Jury w składzie: p. Barbara Drogosz,  p. Joanna Janowska-Jung i p. Marcin Śladkowski oceniła prace i przyznała:

1 miejsce:                          Julia Bielicz                         klasa 2c

Paulina Świebodzka          klasa 3b

Ewa Piotrowska                  klasa 2e

2 miejsce:                          Kinga Poddębniak           klasa 3b

Karolina Piotrowska        klasa 3d

Jolanta Sorbian                klasa 2d

3 miejsce:                          Angelika Terelak              klasa 3c

Aleksandra Aksamit        klasa 3a

Organizatorami konkursu byli: p. Joanna Janowska-Jung, p. Barbara Drogosz i p. Marcin Śladkowski.

"Szkolny konkurs informatyczny na prezentację multimedialną o bezpiecznym Internecie" skierowany był do uczniów klas I-III gimnazjum. Termin oddania prac konkursowych zakończył się  w dniu 28 lutego 2013 r. Zadaniem uczestnika konkursu było samodzielne wykonanie prezentacji multimedialnej dotyczącej bezpiecznego korzystania z Internetu. Prezentację należało przygotować w programie Power Point (wersja 2003 lub nowsza) lub Open Office Impress i  miała ona zawierać minimum 10 slajdów w tym slajd tytułowy z tematem i slajd końcowy z umieszczonymi danymi autora (imię, nazwisko, klasa). Jury w składzie p. Joanna Janowska-Jung, p. Barbara Drogosz i p. Marcin Śladkowski oceniła prace i przyznała:

1 miejsce:           Inga Pietrzykowska         klasa 2b

2 miejsce:            Bartłomiej Jurek              klasa 3d