Młodzież rusza w tany

W dniu 8.02.2018 w naszej szkole odbył się kolejny już bal gimnazjalny klas trzecich i drugich . Uroczystość rozpoczęła się o godzinie 17:00, naszym tańcem narodowym - polonezem. Na balu pojawili się zaproszeni goście między innymi: Wójt Gminy Piekoszów Zbigniew Piątek, skarbnik gminny Grazyna Niechciał, przedstawiciele Rady Gminy, Pan Dyrektor ZPO Krzysztof Stępniewski, Panie WIcedyrektorki Barbara Karyś oraz Marzena Zbroszczyk. Na imprezie obecni byli także nauczyciele oraz rodzice. Uroczystość trwała do godziny 21:00 i wszyscy dobrze się bawili. Wybraliśmy króla i królową balu. Tegorocznymi zwycięzcami okazali się Oliwia Szafarczyk i Jakub Majcher. Ogramnie dziekujemy za wszelką pomoc ze strony rodziców, nauczycieli i zaangazowanych uczniów.