KARTKA Z OKAZJI DNIA DZIECKA

16 maja 2012 r. w świetlicy szkolnej miało miejsce podsumowanie konkursu plastycznego pt. „Kartka z okazji Dnia Dziecka” i uroczyste wręczenie nagród.

Przypomnijmy, iż konkurs rozpoczął się w ubiegłym roku szkolnym. Organizatorami były: p. Małgorzata Pietrzykowska i p. Ewa Zaród. Zadaniem uczestników było przygotowanie kartki okolicznościowej o tematyce dziecięcej. Chodziło oczywiście o zaprezentowanie talentu plastycznego uczniów, ale przede wszystkim kształtowanie wrażliwości na los dziecka. W konkursie wzięła udział duża grupa gimnazjalistów, przygotowując ponad 200 kolorowych prac. Jury zwracało uwagę na estetykę wykonania, pomysłowość, zgodność z tematem i wartości artystyczne.

Laureatkami konkursu zostały uczennice:

Katarzyna Tomasik, kl. III a

Marta Zapała, kl. III a

Urszula Fert, kl. III c

Ewa Chochel, kl. III c

Karolina Gawlik, kl. III e

Joanna Danisz, kl. III f

Małgorzata Pietrzykowska, kl. III f

Zwycięskie prace zostały zeskanowane i wydane w formie pocztówek. Młodzież naszego gimnazjum zajęła się sprzedażą kartek tuż przed Dniem Dziecka. Dochód z tej akcji przeznaczony będzie na pomoc dzieciom potrzebującym.