KARTA MOTOROWEROWA - EGZAMIN NA OBECNYCH ZASADACH - OSTATNI TERMIN 4 GRUDNIA 2012 R.

Referat Edukacji w Piekoszowie informuje, że dnia 4 grudnia 2012 roku odbędzie się egzamin na kartę motorowerową. Wiedzę teoretyczną uczeń może nabyć w ramach zajęć w szkole, do której uczęszcza (m.in. na zajęciach z techniki). Zdobyte informacje należy rozszerzyć o materiał zawarty w testach "on-line" dostępnych w Internecie, np. na stronach szkół jazdy. Egzamin bazuje na w/w testach. Po zdaniu egzaminu dziecko otrzymuje dokumenty, na podstawie których dyrektor macierzystej szkoły wystawia kartę motorowerową.

To ostatnia możliwość zdobycia karty motorowerowej, gdyż od 1 stycznia2013 roku wchodzą w życie nowe przepisy: kartę motorowerowa zastąpi prawo jazdy kategorii AM, które będą mogły zdobyć osoby po ukończeniu 14 roku życia.

Egzamin odbędzie się 4 grudnia o godzinie 10.00 w nowym budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Piekoszowie (remiza strażacka).

Dodatkowych informacji może udzielić pan Cezary Majcher - pracownik GOK w Piekoszowie, tel. 413061081.

Zapisy, uprawniające do wzięcia udziału w egzaminie na kartę motorowerową należy składać w sekretariacie szkoły  do 27 listopada 2012 roku.