IV POWIATOWY FESTIWAL PIOSENKI OBCOJĘZYCZNEJ

Dnia 6 czerwca 2012 r. w naszej szkole odbył się IV Powiatowy Festiwal Piosenki Obcojęzycznej. Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Jest to impreza cykliczna, która przyciąga uzdolnionych wokalistów z całego powiatu. W tym roku w festiwalu wzięło udział 6 zespołów i 14 solistów.

Organizatorkami konkursu były: pani Monika Haczkiewicz i pani Justyna Liber – Opałko. Uroczystość otworzyła Pani Dyrektor Barbara Karyś, witając ciepło wszystkich wykonawców i gości.

Jury oceniało walory artystyczne, poprawność językową oraz układ choreograficzny w przypadku zespołów. Nad oprawa muzyczną czuwał p. Grzegorz Kumański.

Niesamowitymi zdolnościami wokalnymi pochwaliła się Marcelina Mróz z gimnazjum w Tumlinie, zajmując bezapelacyjnie I miejsce. W kategorii „zespół” wygrała grupa gimnazjalna z Łopuszna o nazwie „Ladies”. Wśród naszych uczniów wyróżniono Patrycję Stogę z klasy II b.

Wszystkim uczestnikom festiwalu serdecznie gratulujemy.