INFORMACJA O KIELECKIEJ KARCIE MIEJSKIEJ (KKM/ E-KARTA)

Kielecka Karta Miejska (KKM/ e-karta) jest to bezkontaktowa, elektroniczna karta, będąca nośnikiem biletów elektronicznych, obowiązujących w komunikacji miejskiej w Kielcach.

W związku z utratą ważności dotychczasowych biletów miesięcznych rodzice uczniów dojeżdżających do szkoły autobusami nr 18 i 26 proszeni są o złożenie w sekretariacie szkoły wypełnionego wniosku wraz ze zdjęciem dziecka w nieprzekraczalnym terminie do 11 marca 2013 roku.

Wnioski składane po terminie nie będą przyjmowane, co wiąże się z osobistym dostarczeniem ich przez rodzica do ZTM w Kielcach przy ul. Głowackiego 4.

We wniosku należy podać dokładne dane ucznia, w rubryce DOKUMENT TOŻSAMOŚCI wpisujemy: legitymacja szkolna i nr legitymacji lub paszport i nr paszportu.

W rubryce PODPIS WNIOSKODAWCY LUB OPIEKUNA  - podpis składa rodzic i uczeń.