GMINNY ŚWIETLICOWY KONKURS WIELKANOCNY: PISANKI, KRASZANKI, ZAJĄCZKI, BARANKI…

Celem konkursu było:
– kultywowanie tradycji związanych ze Świętami Wielkanocnymi,
– edukacja artystyczna poprzez działalność plastyczną i literacką,
– rozwijanie zainteresowań plastycznych i literackich.
     Nasi uczniowie, pod okiem wychowawcy świetlicy – pani Ewy Zaród, przygotowali prace plastyczne (kartki świąteczne, palmy, stroiki, pisanki, serwetki z wyhaftowanym motywem wielkanocnym, obrazki  na szkle, itp.) oraz prace literackie (wiersze i życzenia świąteczne).  Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem w naszym Gimnazjum. Wzięło w nim udział ponad 40 uczniów, wykonując nawet po kilka prac.
    Prace konkursowe należało dostarczyć do 15 kwietnia 2011 r. do świetlicy szkolnej w Jaworzni. Wystawa prac miała miejsce w dniach 18 – 21.04.2011 r. na terenie szkoły  w Jaworzni. Ogłoszenie wyników nastąpiło w dniu 19.04.2011 r. Laureaci konkursu otrzymali nagrody, zaś ich opiekunowie podziękowania. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

LISTA NASZYCH  LAUREATÓW:
1.    CZĘŚĆ PLASTYCZNA: