DYSKOTEKA ANDRZEJKOWA

W dniu 29.11.2012 r. (czwartek) na sali gimnastycznej Gimnazjum w Piekoszowie odbędzie się dyskoteka andrzejkowa, w godzinach od 17.00 do 20.00.

W programie dyskoteki andrzejowej przewidziane są:
- tańce przy "radosnej muzyce"

- konkursy m.in. na intrygujące i pomysłowe nakrycie głowy
- liczne wróżby    (m.in.: zaczarowane liczby, lanie wosku, andrzejkowe serca, bucikowy wyścig).

Na imprezę nie zostaną wpuszczone osoby, które zostały zawieszone w prawach ucznia.

Uczniowie  na  dyskotekę  będą  mogli wejść  od 16.55 do 17.15.    Osoby, które spóźnią się, nie zostaną wpuszczone.

Na dyskotekę należy zabrać zmienne obuwie, legitymacje szkolną i pisemne oświadczenie rodziców, iż ponoszą oni pełną odpowiedzialność za zorganizowanie swoim dzieciom bezpiecznego powrotu do domu. Uczniowie bez tej deklaracji nie zostaną wpuszczeni na dyskotekę.

Uczniowie, którzy nie zastosują się do powyższych zaleceń nie wejdą na salę gimnastyczną!

Na magiczne spotkanie - pełne wróżb, radości i zabawy zaprasza Samorząd Uczniowski Gimnazjum.