AKCJA SZLACHETNA PACZKA W NASZYM GIMNAZJUM

Każdy z nas może w każdej chwili dołączyć do Super Drużyny Szlachetnej Paczki. Wszyscy mamy do zrobienia coś wyjątkowego z okazji zbliżających się wielkimi krokami Świąt Bożego Narodzenia.

Jeśli chcesz pomóc RODZINIE, która z różnych przyczyn (bezrobocie, śmierć rodzica, pożar, poważne choroby, niepełnosprawność) znalazła się w trudnej sytuacji, możesz to uczynić.

Przygotuj i przynieś do szkoły:

• produkt/ produkty żywnościowe o długim terminie przydatności (np. cukier, mąka, ryż, kasza, makaron, olej, konserwy mięsne i rybne, herbata, kawa, dżemy, koncentrat pomidorowy itp.),
  • artykuły szkolne (np. czyste zeszyty, plastelina, kredki, farby, pędzle, klej, bloki  rysunkowe lub techniczne, papier kolorowy, piórnik, przybory do pisania, plecak lub torba młodzieżowy)
  • środki czystości (proszek lub płyn do prania, płyn do naczyń, płyny czyszczące, mydło, żel myjący, szampon, pasta i szczoteczka do zębów)
  • pościel,
  • koce,
  • ręczniki,
  • ubrania dla dzieci, młodzieży, dorosłych (szczególnie zimowe, mi.in. ciepłe swetry, bluzy, kurtki)
  • obuwie zimowe dla dzieci, młodzieży, dorosłych,
  • zabawki,
  • książki dla dzieci.

Przygotowaną paczkę Wolontariusze „SZLACHETNEJ PACZKI” dostarczą wytypowanym RODZINOM (zamieszkałym w gmini
e PIEKOSZÓW) tuż przed Świętami Bożego Narodzenia.  Będzie to dla nich wspaniały i niepowtarzalny gwiazdkowy prezent.

Przygotowane dary dobrych serc prosimy przekazać do biblioteki szkolnej,  do świetlicy gimnazjum l
ub p. Magdaleny Banaś i p. Joanny Janowskiej-Jung do 5 grudnia 2012 r.

Zostań już dziś bohaterem – darczyńcą!

Przyłącz się do Super Drużyny

Szlachetnej Paczki!

Darczyńcy proszeni są o wpisanie się na specjalne listy w miejscu przekazania produktów.

Każdy uczeń włączający się do akcji "SZLACHETNA PACZKA" zostanie nagrodzony oceną wzorową z zachowania.

Do tej pory do "SZLACHETNEJ PACZKI" przyłączyli się m.in.:

• Para prezydencka - Bronisław i Anna Komorowscy
  • Jerzy Dudek wraz z drużyną Realu Madryt
  • Tomasz Majewski
  • Monika Pyrek
  • Agnieszka i Ula Radwańskie
  • Mariusz Czerkawski
  • Grzegorz Turnau
  • Czesław Mozil
  • Bogdan Wenta i Vive Targi Kielce.