„CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM” – „Z WIZYTĄ W ZOO”

W ramach ogólnopolskiej kampanii społecznej – „Cała Polska czyta dzieciom”, w której uczestniczy nasza biblioteka, w dniu 18 maja 2012r. odbyło się spotkanie z przedszkolakami, zorganizowane przez nauczycieli bibliotekarzy: p. Iwonę Kuban i p. Beatę Konarską. W tym roku hasło spotkania brzmiało: „Z wizytą w ZOO”. Młodzież z klasy II d Gimnazjum i uczniowie ze Szkoły Podstawowej czytali małym gościom wesołe wierszyki i zabawne historyjki o zwierzętach. Przedszkolaki z dużym zainteresowaniem słuchały swoich starszych kolegów i koleżanek. Dowiedzieli się, jak należy zachowywać się na wycieczce w ZOO. Dekorację stanowiły fotografie dzikich zwierząt, żyjących w swoim naturalnym środowisku. Spotkanie to było dla maluchów ciekawą i niezapomnianą zabawą.