Wyniki Gminnego Konkursu z Języka Angielskiego dla Uczniów Gimnazjum i Szkół Podstawowych

W dniu 11maja 2017 w  Gimnazjum nr 1  im S. Żeromskiego  odbyła się GMINNY KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA UCZNIÓW GIMNAZJÓW ORAZ SZKÓŁ PODSTAWOWYCH.  Do naszej szkoły zawitali uczniowie z Zajączkowa, Rykoszyna, Łosienia , Brynicy oraz Micigózd. Uczniowie pisali prace  na dwóch poziomach: szkoła podstawowa i gimnazjum. Przedstawiciele poszczególnych szkół prezentowali bardzo wysoki poziom wiedzy i o zdobyciu miejsc często decydował 1pkt. Zatem  wszystkim uczniom należą się gratulacje, podobnie jak nauczycielom, którzy przygotowali młodzież.  Uroczystość  rozdanie nagród laureatom konkursu odbyła się bezpośrednio po sprawdzeniu prac przez komisję, w skład której wchodzili nauczyciele szkół uczestniczących w konkursie. Uczniowie wszystkich zaproszonych szkół  bardzo chętnie i licznie wzięli udział w konkursie – za co organizatorzy bardzo dziękują.  Serdecznie gratulujemy wiedzy i umiejętności wszystkim uczniom.

POZIOM: GIMNAZJUM

I – miejsce ESTERA SOCZOMSKA ZPO ŁOSIEŃ