To andrzejkowe szaleństwo planujemy jeszcze powtórzyć

20.11.2014 roku bawiliśmy się na dyskotece andrzejkowej, którą zorganizowali opiekunowie Samorządu Uczniowskiego: Pani Monika Haczkiewicz oraz Pan Paweł Sarbian. Przy dźwiękach muzyki, którą zapewnił DJ ERATO wszyscy wspaniale się bawili. W czasie tego magicznego wieczoru można było sobie powróżyć w Sali Wróżb i wysłuchać przepowiedni oczywiście :z przymrużeniem oka:. Czarodziejska kula przepowiedziała szczęśliwą  przyszłość każdemu gimnazjaliście. To andrzejkowe szaleństwo planujemy jeszcze powtórzyć, upomina się przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Kamila Kozieł, która solidnie napracowała się przy organizacji dyskoteki. Marta Świebodzka oraz Klaudia Zielińska zasługują również na podziękowania w przygotowaniu imprezy.