Szkolna Kumulacja Aktywności – ćwicz z mistrzem
LISTA UCZESTNKÓW
Turnieju Szkolna Kumulacja Aktywności – ćwicz z mistrzem
WARSZAWA 20-05-2016
Który odbędzie się na terenie Akademii Wychowania Fizycznego im J. Piłsudskiego
w Warszawa ul. Marymoncka 34
LP |
Imię |
Nazwisko |
Rok urodzenia |
1. |
ŁUKASZ |
BROŻEK |
2001 |
2. |
MARTYNA |
CIOŁAK |
2002 |
3. |
KLAUDIA |
CZECHOWICZ |
2000 |
4. |
ALEKSANDRA |
DĄBEK |
2000 |
5. |
ELIZA |
FARES |
2000 |
6. |
ANNA |
GÓRAK |
2000 |
7. |
NATALIA |
KOZIEŁ |
2000 |
8. |
ELIZA |
KOZIEŁ |
2000 |
9. |
JAKUB |
KRYCZKA |
2001 |
10. |
MIŁOSZ |
KUKULSKI |
2001 |
11. |
KONRAD |
KUZIAK |
2000 |
12. |
WIKTOR |
LISOWSKI |
2000 |
13. |
JAKUB |
MACEK |
2000 |
14. |
DOMINIK |
PĘKALSKI |
2001 |
15. |
MARTYNA |
SALAMON |
2000 |
16. |
DOMINIK |
SYSKA |
2001 |
17. |
MARCEL |
TROJANOWSKI |
2000 |
18. |
PATRYK |
WIJAS |
2000 |
19. |
MICHAŁ |
WŁODARCZYK |
2000 |
20. |
WIOLETTA |
ZAŁAWA |
2000 |
21. |
ADAM |
GOŁUCHOWSKI |
2000 |
Harmonogram dnia:
6.00 – WYJAZD
9.00 – 10.00 – rejestracja uczestników, wydanie pakietów startowych(koszulki itp.), kuponów obiadowych, sprawdzenia list startowych etc.
10.30 - czas żeby się przebrać
10-45 – uroczyste rozpoczęcie zawodów
11.00 – start biegu na 1 500 m
11.15 – start biegu na 2 500 m
11.45-14.45 – zaliczanie poszczególnych stacji przez 20-osobową ekipę szkolną na 19 stanowiskach, w międzyczasie będzie przerwa na obiad.
16.00 – 16.30 – wręczenie medali, pucharów i zakończenie turnieju.
17.00 – wyjazd do domu, każda szkoła dostanie suchy prowiant na drogę powrotną.
20.00 – powrót do Piekoszowa.
Proszę zabrać obuwie sportowe, strój sportowy (spodenki i koszulkę) oraz w miarę możliwości dres sportowy. Odpowiednio się ubrać do warunków atmosferycznych. Niezbędne jest oświadczenie rodziców o zgodzie dziecka w turnieju i wykorzystaniu przez Fundację oraz zgoda rodzica na wycieczkę szkolną. Wszystkich zawodników i osoby towarzyszące fundacja ubezpieczyła od następstw nieszczęśliwych wypadków w trakcie Turnieju.
Proszę o punktualność!!! Pytania – nauczyciele WF
Zbiórka pod ZPO nr 1 w Piekoszowie o godz. 6.00 w piątek 20-05-2016.
Spis stanowisk:
Numer stanowiska |
Nazwa stanowiska |
Obsługujący sportowiec (jego sport) |
1 |
Rugby - strzał do celu |
Jarosław Hodura - rugby |
2 |
Rugby - próba siłacza |
Damian Jakóbczyk - zapasy |
3 |
Przeciągnie liny (zabawa sprawnościowa) |
Łukasz Ligocki - snowboard |
4 |
Hokej na trawie |
Dariusz Małecki - hokej na trawie |
5 |
Koszykówka i korfball |
Małgorzata Wołujewicz-Czerlonko - koszykówka |
6 |
Sztafeta z memory (zabawa sprawnościowa z elementami ćwiczenia pamięci) |
Tomasz Szymkowiak – LA, biegi |
7 |
Siłownia umysłowa (quiz z wiedzy o sporcie i olimpizmie) |
Maria Żabińska - hokej na trawie |
8 |
Łucznictwo |
Katarzyna Klata - łuczniczka |
9 |
Wioślarstwo |
Kajetan Broniewski - wioślarz |
10 |
Żeglarstwo |
Wacław Szukiel - żeglarz |
11 |
Bieg na orientację |
Agata Porzycz - bieg na orientację |
12 |
Strzelectwo |
Agnieszka Cyl - biathlon |
13 |
Wodny slalom (zabawa sprawnościowa) |
Krzysztof Englander - badminton |
14 |
Kajakarstwo |
Adam Wysocki - kajakarstwo |
15 |
Siatkówka |
Robert Wydera - siatkówka na siedząco |
16 |
Sztuki walki |
Marta Niewczas - karate |
17 |
Szermierka |
Mateusz Górski - szermierka |
18 |
Piłka nożna |
Ryszard Robakiewicz - piłka nożna |
19 |
Podaj dalej )zabawa sprawnościowa) |
Marek Cichowicz - zapasy |
· Kolejność uczestnictwa sportowego na pierwszych stanowiskach – wg numeracji na liście poniżej tzn. gimnazjum z numerem 1 (PG nr 3 w Brzegu) rozpoczyna na stanowisku nr 1 , gimnazjum nr 2 na stanowisku nr 2 itd. Dalsza kolejność do wg własnego wyboru zespołów – tak aby nie stać w kolejce;
· W tym samym czasie szkoły będą miały wyznaczoną kolejność przerw na posiłek od godz. 12.00 - godzina wydawania posiłku w zestawieniu poniżej po nazwie szkoły; w zestawieniu jest też nazwisko mistrza sportu który razem z drużyną będzie przechodził przez wszystkie stacje
- Publiczne Gimnazjum nr 3 w Brzegu – godz. 12.00 – Marcin Migacz, hokej na trawie
- Gimnazjum w Dobranowicach – godz. 12.10 – Mirosław Małek, żeglarstwo
- Gimnazjum nr 2 w Giżycku – godz. 12.20 – Michał Jeliński, wioślarstwo
- Gimnazjum Samorządowe nr 2 w Iławie – godz. 12.30 – Piotr Pawlak, koszykówka
- Gimnazjum nr 9 w Kielcach – godz. 12.40 – Sławomir Kruszkowski, wioślarstwo
- Zespół Szkół w Kuleszach Kościelnych – godz. 12.50 –Bogdan Zalewski, wioślarstwo
- Publiczne Gimnazjum w Kwidzynie – godz. 13.00 – Szymon Krawczyk, LA – biegi
- Publiczne Gimnazjum w Nowince – godz. 13.10 – Elżbieta Urbańczyk-Baumann, kajakarstwo
- Gimnazjum nr 4 w Ostrowcu Świętokrzyskim – godz. 13.20 – Joanna Bednarska, judo
- Gimnazjum w Olsztynku – godz. 13.30 – Maciej Główczyński, piłka siatkowa
- Gimnazjum nr 1 w Piekoszowie – godz. 13.40 – Wojciech Urbaniak, koszykówka
- Publiczne Gimnazjum w Rogolinie – godz. 13.50 – Krzysztof Andrzejewski, piłka siatkowa
- Gimnazjum nr 1 w Rzeszowie – godz. 14.00 – Paweł Najdek, podnoszenie ciężarów
- Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 w Szczytnie – godz. 14.10 – Paulina Ligocka-Andrzejewska, snowboard
- Gimnazjum Publiczne w Tyczynie – godz. 14.20 – Adam Seroczyński, kajakarstwo
- Gimnazjum nr 1 w Zawierciu – godz. 14.30 – Wiktor Tworzydło, judo
- Publiczne Gimnazjum w Zduńskiej Woli – godz. 14.40 – Grzegorz Sudoł, LA – chód
- Gimnazjum w Żurawinie – godz. 14.50 – Rafał Kownatke, LA - kula