Szkolna Gala Laureatów

W dniu 09.06.2016 r. w naszym gimnazjum odbyła się Szkolna Gala Laureatów. W tym roku nieco zmieniliśmy formę uroczystości. Przedstawiliśmy sylwetki najlepszych gimnazjalistów, wyróżnionych przez nauczycieli uczących  w 16 kategoriach wiedzy. Było to podsumowanie nie tyle pojedynczych konkursów, co systematycznej pracy przez cały rok. Uczniowie ci osiągali sukcesy na polu plastycznym, muzycznym, literackim, sportowym   i innym – są chlubą naszej szkoły. Przedstawiciele poszczególnych kategorii zaprezentowali podczas gali namiastkę swoich talentów, umiejętności i zdolności.

Wśród zaproszonych gości byli: Wójt gminy Piekoszów – Pan Zbigniew Piątek, dyrekcja Zespołu Placówek Oświatowych w Piekoszowie, rodzice laureatów.

Tegoroczną galę przygotowały: p. Małgorzata Pietrzykowska,  p. Ewa Zaród, p. Monika Haczkiewicz wraz z uczniami – laureatami. Poprowadziły ją uczennice klas III. Zwycięzcom wręczono statuetki w kształcie laurów: brązowe, srebrne i złote oraz podziękowania w formie dyplomów. Laury powędrowały  do uczniów, którzy systematycznie  i sumiennie pracowali przez cały rok na swój sukces.  Tych sukcesów  nie byłoby jednak bez pomocy nauczycieli. To oni inspirują uczniów do udziału  w konkursach, olimpiadach, uroczystościach. Przekazują wiedzę, cenne wskazówki, służą pomocą.

Poniżej prezentujemy laureatów w poszczególnych kategoriach: