KONKURS "BOŻE NARODZENIE- OZDOBY ŚWIĄTECZNEGO STOŁU I DOMU"

Zaprasza nauczycieli, wychowawców, uczniów Szkół Podstawowych , Gimnazjum, Przedszkoli oraz wychowanków świetlic szkolnych

do udziału w IV edycji  Gminnego Konkursu Plastycznego pt.:

„ BOŻE NARODZENIE- OZDOBY ŚWIĄTECZNEGO STOŁU I DOMU”

Regulamin konkursu.

1. Organizatorami konkursu plastycznego są wychowawcy  świetlicy w Piekoszowie.
  2.   Celem konkursu jest:

- kultywowanie tradycji bożonarodzeniowych,

- edukacja plastyczna.

3.   Konkurs adresowany jest do uczniów szkół podstawowych , gimnazjum oraz przedszkoli z gminy Piekoszów.

- do konkursu

4.    Konkurs zostanie rozstrzygnięty w czterech kategoriach wiekowych:

- klasy 0 i przedszkole,

- klasy I-IV,

- klasy V-VII,

- gimnazjum klasy II-III.

5.   Prace należy wykonać indywidualnie.

6. Każdy uczestnik może przesłać tylko jedną pracę.

7. Technika pracy i   format dowolny- prace płaskie, przestrzenne w nieograniczonym formacie.

8.  Termin składania prac do 18.12.2017 r.

9. Prace można składać w sekretariacie szkoły bądź w świetlicy.

10. Do pracy należy dołączyć opis: imię i nazwisko dziecka, nazwa szkoły oraz imię i nazwisko opiekuna. Prosimy o stabilne, mocne dołączenie opisu do pracy.

11. Jury zwróci uwagę przede wszystkim na: kreatywność uczniów, zgodność z tematem,    autorskie podejście do tematu, estetykę pracy.

12. Ogłoszenie wyników nastąpi w miesiącu styczniu, o czym zostaną szkoły powiadomione telefonicznie.

13. Organizatorzy uzyskują prawo do umieszczania zdjęć nadesłanych prac na konkurs na stronie internetowej szkoły oraz na wystawie pokonkursowej na terenie szkoły.

14. Nie zwracamy prac konkursowych.

Organizatorzy:

wychowawcy świetlic