KIERMASZ WIELKANOCNY

Jak co roku przed Wielkanocą, wychowawcy świetlicy wraz  z uczniami poczynili przygotowania do kiermaszu. W ramach zajęć świetlicowych wykonano  różnobarwne i pomysłowe  ozdoby świąteczne.

7 kwietnia 2017 r. w Kościele Parafialnym pod wezwaniem NNMP w Piekoszowie odbył się kiermasz tychże ozdób, zorganizowany przez Szkolne Koło Wolontariatu.  Całkowity dochód ze sprzedaży przeznaczony został na Hospicjum im. Św. Matki Teresy z Kalkuty w Kielcach, Caritas Diecezji Kieleckiej. Pomoc ta jest jednym z elementów ogólnopolskiego programu charytatywnego „Pola Nadziei”, którego zadaniem jest pozyskiwanie środków na funkcjonowanie hospicjum, ale także propagowanie bezinteresownej pomocy dla bliźniego w potrzebie, zwiększanie świadomości społecznej dotyczącej potrzeb osób chorych i cierpiących.

Serdecznie dziękujemy za okazane serce i wsparcie finansowe dla potrzebujących.

WYCHOWAWCY ŚWIETLICY

OPIEKUNOWIE SZKOLNEGO KOŁA WOLONTARIATU