II Gminna Giełda Szkół Ponadgimnazjalnych w ZPO w Piekoszowie.

II Gminna Giełda Szkół Ponadgimnazjalnych w ZPO w Piekoszowie. 27 kwietnia w naszej szkole II Gminna Giełda Szkół Ponadgimnazjalnych. Skierowana była ona do uczniów III klas gimnazjów z terenu naszej gminy, którzy stoją przed trudną decyzją wyboru dalszej ścieżki kształcenia. W giełdzie uczestniczyli gimnazjaliści z Brynicy, Zajączkowa, Łosienia, Jaworzni i Piekoszowa. Zaproszenie do przedstawienia swojej oferty edukacyjnej przyjęło trzynaście szkół z Kielc i powiatu kieleckiego:  III LO z Oddziałami Integracyjnymi im. C.K Norwida w Kielcach  Zespół Szkół Ekonomicznych nr 1 im. M. Kopernika w Kielcach  Zespół Szkół nr2 im. Władysława Łokietka w Chęcinach  Zespół Szkół Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Kielcach  Zespół Szkół Leśnych im. inż.. Gesinga w Zagnańsku  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Kielcach  Zespół Szkół Mechanicznych im. gen. W. Sikorskiego w Kielcach  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 w Łopusznie  Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego im. Danuty Siedzikówny „Inki” w Kielcach  Zespół Szkół Zawodowych nr 3 im. Stanisława Staszica w Kielcach  Zespół Szkół Informatycznych im .gen. Józefa Hauke – Bosaka w Kielcach  Prywatne Technikum Zawodowe w Kielcach PRO-FIL  Zespół Szkół Zawodowych nr1 w Kielcach Szkoły ponadgimnazjalne na specjalnie przygotowanych stoiskach promocyjnych przedstawiły swoją ofertę, uświetniając ją konkursami, pokazami barmańskimi, fryzjerskimi, czy militarnymi. Uczniowie klas III mieli również możliwość obejrzenia prezentacji multimedialnych i filmów promujących poszczególne szkoły oraz porozmawiania z ich przedstawicielami. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom i opiekunom, którzy uczestniczyli w naszej giełdzie. Mamy nadzieję, że chociaż częściowo spełniła ona Wasze oczekiwania. Organizatorzy: Elżbieta Sikora, Karolina Ząbek Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z naszej giełdy.