Ferie na sportowo

W czasie ferii zimowych w naszej szkole odbyła się akcja „ Ferie na sprtowo”. Każdy chętny mógł aktywnie spędzić czas na boisku hali sportowej. 18 stycznia miał miejsce feryjny turniej piłki nożnej chłopców, który przeprowadzili p. Grzegorz Opara i p. Jarosław Haczkiewicz. 19 stycznia na dużej hali spotkali się miłośnicy piłki ręcznej a na małej fanki piłki siatkowej. Miło nam było gościć na rozgrywkach i zajęciach Panią Dyrektor dr Ewę Wydra-Słomka oraz naszych absolwentów i absolwentki. Organizatorem spotkania sparingowego piłki ręcznej był p. Jacek Zajkowski a zajęcia piłki siatkowej przeprowadziła p. Dorota Pawłowska. 29 stycznia z kolei wszyscy chętni uczniowie Szkoły Podstawowej mogli sportowo spędzić czas przy zabawie i grze w badmintona pod okiem p. Marty Brożek , p. Marcina Śladkowskiego i p. Krzysztofa Wiśniewskiego.