„ŚWIĘTOKRZYSKIE, JAKIE CUDNE"

Tradycyjnie, jak co roku świetlica gimnazjum przyłączyła się do Świętokrzyskiego Przyrodniczego Konkursu Fotograficzno – Plastycznego                                      z cyklu „ŚWIĘTOKRZYSKIE, JAKIE CUDNE!”, organizowanego przez Zespół Szkół Leśnych w Zagnańsku.  Temat przewodni prac: „Świętokrzyska jesień”.

Przypomnijmy, iż warunkiem udziału w konkursie było wykonanie samodzielnej pracy: fotograficznej (o wymiarach 20 cm x 30 cm w dowolnej technice) lub plastycznej (o wymiarach A 3 w dowolnej technice).

P. Małgorzata Pietrzykowska i p. Ewa Zaród serdecznie dziękują wszystkim uczniom, którzy przygotowali prace konkursowe. Byli to:

Zuzanna Terelak, kl. 1b;

Aleksandra Jurek, kl. 1b;

Olga Podloch, kl. 2a;

Nikola Szafulska, kl. 2c;

Natalia Snoch, kl. 2c;

Bartłomiej Mazur, kl. 2c;

Milena Ciosek, kl. 2d;

Marta Kruszczak, kl. 3a;

Wiktor Laszczkowski, kl. 3c;

Weronika Lis, kl.3d;

Zuzanna Klimkiewicz, kl. 3d;

Natalia Bednarz, kl. 3d;

Julia Zapała, kl. 3d.

Prace uczniów można obejrzeć w galerii zdjęć. Podsumowanie i wręczenie nagród odbyło się dnia 15.12.2016r.w Zagnańsku w czasie uroczystej gali.Wśród laureatów znalazły się nasze uczennice: Nikola Szafulska i Zuzanna Klimkiewicz.

GRATULUJEMY!!!