„Jeśli nie ITT – to co?” WYNIKI

W miesiącu styczniu 2017 r.  świetlica szkolna gimnazjum oraz nauczyciel plastyki zorganizowali konkurs plastyczny pt. „Jeśli nie ITT (Internet, telefon, telewizja) – to co?”, ramach realizacji Szkolnego Programu Profilaktyki (obszar dotyczący bezpieczeństwa w sieci i ochrony przed negatywnym wpływem mediów).

Celem konkursu było zaprezentowanie alternatywnych metod spędzania czasu wolnego od Internetu, telefonu  i telewizji.

Warunkiem udziału w konkursie było wykonanie do 19 stycznia 2017r.  samodzielnej pracy plastycznej na powyższy temat.

W konkursie wzięło udział  16 uczniów z klas: 1a, 3a, 3c i 3d.  Byli to: Nikola Nowacka, kl. 1a; Alicja Majka, kl. 1a; Magdalena Filipiak, kl. 1a; Hubert Kusiński, kl. 1a; Magdalena Sokołowska, kl. 3a; Marta Kruszczak, kl. 3a; Blanka Wójcik, kl. 3a; Gabriela Poddębniak, kl. 3c; Erwin Górski, kl. 3c; Małgorzata Walczak, kl. 3c; Łukasz Borowski, kl. 3c; Weronika Lis, kl. 3d; Maja Lis, kl. 3d; Julia Zapała, kl. 3d; Natalia Bednarz, kl. 3d; Zuzanna Klimkiewicz, kl. 3d.

Dnia 20 stycznia 2017r. komisja konkursowa w składzie: p. Małgorzata Pietrzykowska (kierownik świetlicy), p. Ewa Zaród (wychowawca świetlicy),                          p. Katarzyna Lis (wychowawca świetlicy), p. Zenon Kobiec (nauczyciel plastyki) rozstrzygnęła konkurs, biorąc pod uwagę:  sposób ujęcia tematu, pomysłowość oraz staranność wykonania pracy.  Przyznano następujące miejsca:

I miejsce Hubert Kusiński, kl. 1a

Wyróżnienia:

Magdalena Sokołowska, kl. 3a

Blanka Wójcik, kl. 3a

Julia Zapała, kl. 3d

Laureaci konkursu  otrzymali pamiątkowe dyplomy i drobne nagrody.