„Boże Narodzenie - ozdoby świątecznego stołu i domu”
W miesiącu grudniu świetlica szkolna gimnazjum zorganizowała III edycję Gminnego Konkursu Plastycznego pt. „Boże Narodzenie – ozdoby świątecznego stołu i domu”.
Jego celem było propagowanie świątecznych tradycji oraz rozwijanie zainteresowań plastycznych poprzez stosowanie różnorodnych technik.
Konkurs adresowany był do uczniów szkół podstawowych, w tym przedszkoli oraz gimnazjów z terenu gminy Piekoszów. Cieszył się, jak co roku dużym zainteresowaniem. Wzięło w nim udział łącznie 117 uczniów z następujących placówek:
Zespół Placówek Oświatowych w Łosieniu,
Zespół Oświatowych Placówek Integracyjnych w Micigoździe,
Szkoła Podstawowa w Górkach Szczukowskich,
Szkoła Podstawowa i Niepubliczne Gimnazjum w Brynicy,
Zespół Placówek Oświatowych w Piekoszowie,
Zespół Placówek Oświatowych w Zajączkowie.
Dnia 22 grudnia 2016r. komisja w składzie: Małgorzata Pietrzykowska (kierownik świetlicy), Ewa Zaród (wychowawca świetlicy), Zenon Kobiec (nauczyciel plastyki), Elżbieta Snoch (przedstawiciel Samorządu Uczniowskiego) rozstrzygnęła konkurs w czterech kategoriach wiekowych, przyznając nagrody rzeczowe autorom 44 prac.
OTO LAUREACI:
Kategoria: Przedszkole
Aniela Ząbek, lat. 5 PIEKOSZÓW
Zuzanna Detka, lat 5 PIEKOSZÓW
GRUPA „MOTYLKI”, LAT 3, 4 PIEKOSZÓW
Monika Hanowicz, lat 5 PIEKOSZÓW
Kacper Koza, lat 6 PIEKOSZÓW
Wiktor Tkacz, lat 6 PIEKOSZÓW
Aleksandra Terelak, lat 6 PIEKOSZÓW
Katarzyna Kozioł i Lena Kozioł, lat 4 PIEKOSZÓW
Kategoria: Szkoła Podstawowa, klasy I-III
Roksana Kozieł, kl. „0” ŁOSIEŃ
Gabriela Dychała, kl. „0” ŁOSIEŃ
Kacper Jas, kl. 2 ŁOSIEŃ
Klaudia Skowron, kl. 2 GÓRKI SZCZUKOWSKIE
Maja Parszewska, kl. 2 GÓRKI SZCZUKOWSKIE
Dominika Rutka, kl. 3 GÓRKI SZCZUKOWSKIE
Izabela Szymkiewicz, kl. 3a BRYNICA
Szymon Wasik MICIGÓZD
Alicja Dula, kl. 2a PIEKOSZÓW
Bartłomiej Krzyjszczyk, kl. 2b PIEKOSZÓW
Szymon Rosłoński, kl. 3d PIEKOSZÓW
Natalia Malicka, kl. 1a PIEKOSZÓW
Karolina Bryk, kl. 1a PIEKOSZÓW
Gabriela Hochel, kl. 1b PIEKOSZÓW
Kacper Grabowski, kl. 2b PIEKOSZÓW
Maja Zapała, kl. 2c PIEKOSZÓW
Dawid Telesiewicz, kl. 3a PIEKOSZÓW
Krzysztof Woś, kl. 3a PIEKOSZÓW
Dominik Lis, kl. 3b PIEKOSZÓW
Dawid Lis, kl. 3b PIEKOSZÓW
Marcelina Lis, kl. 3b PIEKOSZÓW
Weronika Marszałek, kl. 3d PIEKOSZÓW
Kategoria: Szkoła Podstawowa, kl. IV-VI
Natalia Urbańczyk, kl. 6 ŁOSIEŃ
Aleksandra Zadrąg, kl. 4 BRYNICA
Oliwia Kozieł, kl. 4 ZAJĄCZKÓW
Antoni Gruszczyński, kl. 6 ZAJĄCZKÓW
Daria Arabasz MICIGÓZD
Kategoria: Gimnazjum
Oliwia Kozieł, kl.1a ŁOSIEŃ
Tomasz Olszewski, kl. 3 ŁOSIEŃ
Małgorzata Zaława, kl. 3 BRYNICA
Anna Snoch, kl. 3 ZAJĄCZKÓW
Mikołaj Kowalski, kl. 1 ZAJĄCZKÓW
Dawid Kozieł, kl. 1 ZAJĄCZKÓW
Sandra Gierasimowicz, kl. 2c PIEKOSZÓW
Monika Rzepa, kl. 1c PIEKOSZÓW
Nikola Wnuk, kl. 3d PIEKOSZÓW
Organizatorzy konkursu: M. Pietrzykowska i E. Zaród serdecznie dziękują wszystkim uczestnikom oraz ich opiekunom za pracę i zaangażowanie w przygotowanie do konkursu.